Warsztaty dla inwestorów

Save as PDF

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. “Kluczowe obszary dobrego przygotowania inwestycji, o które warto zadbać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu projektu”.

Termin: 16 maja 2019 r. (czwartek), godz. 10:00 – 13:30.
Miejsce: Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, Jasionka 954, sala konferencyjna nr 132.
Potwierdzenie uczestnictwa: do 13 maja 2019 r. na adres e-mail coie@podkarpackie.pl.

Dzięki współpracy z ekspertami, którzy od wielu lat wspierają firmy rozpoczynające działalność w Polsce lub planujące reinwestycje, organizatorzy podzielą się z przedsiębiorcami doświadczeniem w następujących obszarach:

1. Zmian dotyczących przepisów, na podstawie których działają Specjalne Strefy Ekonomiczne. Prezentacja Pana Krzysztofa Ślęzaka, Dyrektora Oddziału ARP S.A w Mielcu.

2. Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. i możliwości finansowania MŚP na Podkarpaciu. Prezentacja Pana Krzysztofa Staszewskiego, Prezesa Zarządu PFR Sp. z o.o.

3. „O zachętach przy kawie – granty rządowe jako sposób na zniwelowanie kosztów początkowych inwestycji”. Prezentacja Pani Iwony Chojnowskiej – Haponik i Pana Rafała Szajewskiego, Dyrektorów Business Consulting w JLL.

4. Technicznych aspektów i procedur związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń dla rozpoczęcia inwestycji lub reinwestycji. Prezentacja Jana Suwalskiego, Project Managera w PM Group.

5. Właściwej komunikacji z interesariuszami, których temat projektu dotyczy bezpośrednio i pośrednio przed i w trakcie przebiegu całego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Prezentacja Panów: Aleksandra Libery, Dyrektora ds. Relacji z Interesariuszami i Pana Jana Pilewskiego, Dyrektora ds. Innowacji w MSL.

Po prezentacjach przewidziany jest czas na wspólną dyskusję oraz sesję pytań i odpowiedzi, a także indywidualne rozmowy z panelistami.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o rejestracji uczestników zadecyduje kolejność zgłoszeń.

2019-04-29T13:00:28+00:0029.04.2019|