Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki – wdrażanie innowacji w firmach

Save as PDF

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno zaprasza na bezpłatne spotkanie organizowane wspólnie z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krośnie, dotyczące Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki związanych z wdrażaniem innowacji w firmach.

Termin: 17 lutego 2023 r., godz. 13:00.

Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości Krosno, ul. Żwirki i Wigury 15.

Podczas spotkania skupimy się na przekazaniu praktycznych informacji o możliwościach pozyskania funduszy ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG).

FENG to 7,9 mld euro na dotacje dla firm. Ponad połowa kwoty jest zarezerwowana na projekty związane z innowacjami. Wprowadzanie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług ma kluczowe znaczenie dla rozwoju gospodarki. Pierwsze nabory w ramach Działania 1.1 Ścieżka SMART wspierającego kompleksowe projekty odpowiadające potrzebom przedsiębiorców z zakresu: prac B+R, wdrożeń innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem, cyfryzacji i zazieleniania działalności przedsiębiorstw ruszają już w lutym!

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli i pracowników firm, którzy chcą pozyskać informacje o aktualnych formach wsparcia finansowego na rozwój swojego biznesu. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców inwestujących w rozwój firmy, zainteresowanych wzrostem konkurencyjności, poprawą efektywności energetycznej lub planujących projekty z zakresu badań i rozwoju.

Wydarzenie to świetna okazja do tego, aby poznać założenia programów z nowej perspektywy finansowej 2021-2027 i móc dobrze przygotować firmę do aplikowania o przyszłe środki. Przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące wsparcia z Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Podczas spotkania będzie można również zadawać pytania ekspertowi z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krośnie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na co możesz liczyć z FENG 2021-2027, to spotkanie jest dla Ciebie!

Zgłoszenia: kamila.fedycka-kustron@ip-krosno.pl

2023-02-23T15:37:52+00:0030.01.2023|