Konferencja Bazy Usług Rozwojowych

Save as PDF

Już po raz szósty Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję BUR dla firm szkoleniowo-doradczych pt.: “Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”.  Wydarzenie odbędzie się w formule online, 9 marca o godz. 10:00.

Zaproszeni eksperci będą rozmawiać o rozwoju sektora firm szkoleniowo-doradczych, o edukacji przyszłości i nowych możliwościach, jakie stwarza współczesna technologia. Wśród polecanych tematów znajdą się m.in. jak skutecznie projektować usługę rozwojową,  jak zbudować markę swojej firmy, jak uczyć w czasach, w których wszystko się zmienia i jak podołać wyzwaniu jakim jest obecność 4 pokoleń na rynku pracy. W trakcie konferencji przybliżymy również projekty zaplanowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się z nami znani praktycy tego rynku m.in.: Jowita Michalska (Founder&CEO of Digital University), Marcin Kowalski (Prezes Human Partner), Piotr Maczuga (Szef Digital Knowledge Lab), Joanna Malinowska-Parzydlo (TEDx Speaker, autorka bestsellera, mentorka, wykładowca MBA, HR Influencers Think Tank Member), Agnieszka Pełka-Szajowska (co-CEO / co-founder thinkAHEAD, psycholog biznesu).

Gościem specjalnym konferencji będzie gen. Roman Polko – komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM,  doktor nauk wojskowych w specjalności kierowanie organizacją.

Konferencję poprowadzi Justyna Dżbik – Kluge – znana dziennikarka, autorka książek, CEO Pani Redaktor Media, moderatorka wielu konferencji, debat i paneli dyskusyjnych.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy do udziału, szczegóły: https://www.parp.gov.pl/konferencja-bur-2023

 

Źródło: PARP

2023-02-23T15:13:38+00:0010.02.2023|