Piątek doradczy w Inkubatorze Przedsiębiorczości Krosno

Save as PDF

Drodzy Przedsiębiorcy!
W marcu piątek doradczy odbędzie się w przedostatni piątek miesiąca, czyli 22 marca.  Zapraszamy na darmowe konsultacje z zakresu księgowości, prawa i biznesu dla wszystkich początkujących przedsiębiorców.

W tym miesiącu kolejna nowość: doradztwo związane z prawidłowym gospodarowaniem odpadami, czyli coś, co dotyczy praktycznie każdej branży i każdej firmy. Jakub Bargieł Consulting wesprze przedsiębiorców w następujących obszarach:
Omówienie tematów związanych z cyklicznym raportowaniem do Bazy Danych Odpadowych (BDO) oraz do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBiZE).

  • Wsparcie w rozróżnieniu odpadów ewidencjonowanych w BDO i odpadów komunalnych.
  • Wsparcie w zakresie klasyfikacji produkowanych odpadów (w zależności od branży wytwórcy odpadu).
  • BDO w gastronomii i handlu – zmiany wprowadzone w roku 2024.
  • Wsparcie w zakresie możliwości i kierunków zagospodarowania odpadów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości Krosno?
Wsparcie Księgowe:
Nasz doświadczony zespół księgowych jest gotów pomóc Wam zrozumieć tajniki finansów przedsiębiorstwa. Otrzymacie porady dotyczące prowadzenia skutecznej księgowości, planowania budżetu oraz optymalizacji podatkowej.

Prawo na Wyciągnięcie Ręki:
Nasi prawnicy specjalizujący się w prawie dla przedsiębiorców udzielą Wam wyczerpujących odpowiedzi na pytania związane z prawem pracy, umowami handlowymi, czy ochroną własności intelektualnej.

Konsultacje Biznesowe:
Otrzymacie dostęp do indywidualnych sesji konsultacyjnych z doświadczonymi mentorami biznesowymi, którzy pomogą Wam rozwijać Waszą firmę, eliminować bariery wzrostu i tworzyć skuteczne strategie biznesowe.
Wierzymy, że dzięki naszym konsultacjom zyskacie niezbędną wiedzę i pewność siebie, aby skutecznie kierować Waszym przedsiębiorstwem. Nie traćcie tej szansy na rozwój! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego niezwłocznie skontaktujcie się z nami, aby umówić się na darmową konsultację.

Data: 22 marca 2024 r.
Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości Krosno ul. Żwirki i Wigury 15

Kontakt:

tel. 13 433 46 72

e-mail: kamila.fedycka-kustron@ip-krosno.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

2024-03-19T13:25:47+00:0019.03.2024|